На Львівщині почався Всеукраїнський вишкіл «Джура-прикордонник 2018»

12 серпня в Кінологічному навчальному центрі Держприкордонслужби України в місті Великі Мости на Сокальщині, відбулось офіційне відкриття Всеукраїнського вишколу «Джура-прикордонник 2018»
     566  

Метою вишколу є підготовка громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), «Джура-Прикордонник» спрямований на підготовку інструкторів-вихователів із різних областей з прикордонних районів України з метою організації та проведення на місцях національно-патріотичних та військово-спортивних ігор для молоді, у тому числі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») за додатковим напрямком «Джура-Прикордонник».

460 учасників табору з прикордонних районів (18 областей) України й районів, через які проходить розмежувальна лінія з окупованими і непідконтрольними районами, пройдуть практичну підготовку до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, а також відпрацюють військові навики, в тому числі поводження зі зброєю, що в свою чергу сприятиме підвищенню престижу військової служби.

Всеукраїнський вишкіл триватиме до 18 серпня.

У вітальному слові державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олег Немчінов побажав учасникам, щоб вишкіл став для них змістовним, а також здобути нові знання, нових друзів, поділитися своїми здобутками з іншими.

«Щиро вам бажаю, коли буде така нагода і постане питання, яку долю обирати, згадати, що носити зелений берет прикордонника – це велика честь і люди, які охороняють державний кордон України у всі часи завжди користуються повагою в товаристві», – додав Олег Немчінов.

«Ми вперше за час проведення вишколу приймаємо таку велику кількість учасників і щиро переконані, що цей вишкіл – це не лише можливість здобути теоретичні знання, спробувати на практичних заняттях ті чи інші речі, здобути нових друзів, це можливість того, аби у вас в душі зародилася ще більша гордість, за те, що ми з вами українці. Сподіваємось, що упродовж цих днів ви отримаєте ті знання, які зможете потім популяризувати серед своїх друзів і залучати все більше і більше людей до великої ініціативи та ідеї. І кожен з вас ще раз вкотре собі нагадає що слова «я – українець» – це не просто слова. Адже за ці слова не один воїн, герой, який захищає наш кордон, віддав своє життя», – наголосила т.в.о директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА Ольга Березюк.

Організатори вишколу: Міністерство молоді та спорту України, Державна прикордонна служба України, Львівська обласна державна адміністрація.