Відбулось нагородження переможців липня конкурсу «Таємниці Львова» (фото)

А також розіграш призів серед присутніх
     963  

Сьогомого серпня у львівському Товаристві охорони пам’яток історії та культури відбулось нагородження переможців червня конкурсу «Таємниці Львова». Призи від організаторів конкурсу –  «Львівської газети», братів Радковців та ЛОО Українське товариство пам’яток історії та культури – отримали чотири переможці тижневих турів: Зоряна Рибачок, Назар Настюк, Аїда Степанчук та Іван Фолюш. Спеціальний приз отримав Василь Левчич (за першу правильну відповідь місяця).

Серед десяти переможців, які правильно відповіли на усі запитання липня, приз виграла Зоряна Рибачок.

Фото: Наталя Лаба

Шанс отримати приз також мали усі присутні на нагородженні. Для цього треба було відповісти правильно на запитання, які спеціально підготували три брати Радковці.

Призи для переможців забезпечили наші партнери. Солодкі подарунки були від торгової марки «Степанків» – найсмачніші солодощі, сертифікати від мережі сімейних розважальних комплексів Ігроленд – відпочинок для всієї сім’ї.  Переможці також отримали запрошення на концерти у Львівський органний зал та на фестиваль Українська пісня. Інформаційний друг і партнер – радіо FM Галичина

Нагадаємо, на сайті «Львівської газети» вже є перше запитання серпня авторства Петра Радковця. Ми чекаємо на ваші відповіді й уже незабаром повідомимо, коли відбудеться нагородження переможців серпня. Запрошуємо долучатися!

Запитання конкурсу «Таємниці Львова» публікуємо щочетверга об 11.00 на сайті «Львівської газети».