У Львові судитимуть підприємця за самовільне захоплення землі під автостоянку

Чоловік привласнив понад півгектара землі на Сихові
     224  

Працівники Управління захисту економіки Львівщини, слідчі Сихівського відділу поліції за процесуального керівництва Сихівського відділу Львівської місцевої прокуратури №1 встановили, що минулого року керівник одного із приватних підприємств самовільно зайняв земельні ділянки у Львові загальною площею у 0,63 га.

Як повідомив Відділ комунікації поліції Львівської області, не маючи жодних рішень органів виконавчої влади про передачу у власність чи надання у користування земельної ділянки, 52-річний чоловік облаштував на ній автостоянку. Внаслідок цього територіальній громаді Львова було завдано значної шкоди.  За оцінками експертів, вартість самовільно захопленої землі становить понад 7 млн гривень.

Керівнику приватного підприємства повідомлено про підозру у скоєнні правопорушення за ч.1 ст.197-1 Кримінального кодексу України (самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво). Обвинувальний акт скеровано на розгляд в суд.

Статтею передбачене покарання у вигляді штрафу від двохсот до  трьохсот  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців.