X
    Categories: КонкурсиНовини

Таємниці Львова: запитання від Петра Радковця

Конкурсне запитання від 2 серпня

Перше запитання серпня у конкурсі ставить відомий львовознавець, екскурсовод, батяр і професійний львів’янин Петро Радковець.

У Львові жило чимало людей відомих по цілому світі. Зокрема, один львів’янин став паломником і поїхав на Схід, дуже багато подорожував, зокрема, до Китаю. Він настільки сприяв розвитку Китаю, що від імператора отримав ім’я – Пу Мі Ко Чже Юань. Він був відомий тим, що багато писав про медицину Китаю і завдяки йому ми досі міряємо пульс; він став першим європейцем, який склав географічний атлас Китаю. До сьогоднішнього дня у Львові збереглась будівля, на фасаді якої є портрет його діда. Назвіть цю будівлю.

Щоб надіслати відповідь на запитання, заповніть, будь ласка, цю форму (дійсна до 10:00 9 серпня).

Нагадаємо, «Львівська газета» разом з братами Радковцями та ЛОО «Українське товариство пам’яток історії та культури» проводить конкурс «Таємниці Львова».

На переможців чекають призи від «Львівської газети», солодкі подарунки, книжки, сертифікати на екскурсії  та інші несподіванки від партнерів конкурсу.

Умови конкурсу:

  1. Щотижня в четвер об 11.00 на сайті «Львівської газети» gazeta.lviv.ua у розділі «Конкурс «Таємниці Львова» буде опубліковано запитання тижня.
  2. Відповіді на запитання прийматимуть ЛИШЕ через спеціальну форму під запитанням на сайті. Коментарі на сторінках соцмереж, відповіді на e-mail тощо не враховуватимуть.
  3. Відповіді прийматимуть до 10.00 наступного четверга.
  4. Щотижня у четвер буде визначено переможця тижня, який дав правильну відповідь на запитання, поставлене у попередній тиждень. «Львівська газета» публікуватиме прізвища та імена усіх, хто дав правильну відповідь, а переможця обиратиме система Random.
  5. Окрім цього, щомісяця «Львівська газета», брати Радковці та ЛОО «Українське товариство пам’яток історії та культури» розігруватимуть особливий приз серед тих, хто відповів правильно на всі запитання місяця. Усі учасники цього розіграшу, тобто ті, хто дав правильні відповіді на чотири запитання (в окремих випадках – 5 запитань), також отримають заохочувальні призи від організаторів.
  6. Підсумки конкурсу та нагородження переможців усіх турів протягом місяця відбуватиметься наступного місяця (після оголошення переможців усіх тижнів попереднього місяця) у приміщенні ЛОО «Українське товариство пам’яток історії та культури» (м. Львів, вул. Коперника, 40-а) за участі представників «Львівської газети»
  7. Під час нагородження також розігруватимуть призи серед усіх присутніх.
Марічка Курило: журналістка