X
    Categories: КонкурсиНовини

Таємниці Львова: відповідь на ремісниче запитання

конкурс "Таємниці Львова"

А також оголошення переможця тижня

Минулого тижня ми запитували про те, що мав у середньовіччі зробити підмайстер, аби стати майстром у Львові, а відповідно отримати багато привілеїв та право торгувати у місті. Сьогодні ділимось з вами правильною відповіддю, яку надіслала Марина Бурлак:

“Щоб стати майстром, потрібно було пройти випробування. Старшині цеха кандидат давав виріб, який свідчив про те, що він оволодів всіма секретами свого ремесла. Такий виріб називався шедевром”.

Дякуємо усім, хто взяв участь. Переможця тижня з-поміж тих, хто дав правильні відповіді, нам допомогла обрати система Random. Переможцем став Іван Фолюш.

Як завжди, на переможця чекають призи від наших партнерів.

Нагородження усіх переможців липня відбудеться 7 серпня, у вівторок, у приміщенні ЛОО “Українське товариство охорони пам’яток історії та культури” (Львів, вул. Коперника, 40-а). Початок о 18.00. Нагадуємо, що під час нагородження також відбувається розіграш призів серед усіх присутніх. Цікаві запитання для розіграшу – від братів Радковців та Андрія Салюка. А ще, нагородження – це чудовий шанс більше дізнатись про Львів. Адже наші львовознавці не лише озвучують правильні відповіді, але і розповідають цікаві історії!

І вже сьогодні об 11.00 чекайте на нове цікаве запитання!

Марічка Курило: журналістка