На момент ДТП у Харкові Зайцева була у стані наркотичного сп’яніння – офіційно

Такий висновок підтвердив Центр психічного здоров'я
     507  

Водійка автомобіля, який у жовтні наїхав у натовп людей у Харкові, була у стані наркотичного сп’яніння. Про це повідомив Центр психічного здоров‘я та моніторингу наркотиків і алкоголю Міністерство охорони здоров’я України. Суд долучив висновок Центру до матеріалів справи.

“Центр МОЗ України підготував такий висновок на звернення адвоката постраждалих. За місяці розгляду справи в суді так і не вдалося отримати вичерпної відповіді на запитання – чи вживала Зайцева наркотики, коли сіла за кермо і сталася аварія”, – сказала керівниця Мінздоров’я Уляна Супрун.

Лікар-лаборант, який аналізував біологічні зразки, в залі суду не зміг надати однозначної відповіді на запитання про наявність наркотиків в організмі Зайцевої”, – сказала Супрун.

Однак висновок Центру психічного здоров‘я та моніторингу наркотиків і алкоголю свідчить: Зайцева станом на 18.10.2017 року перебувала в стані, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих речовин.

Нагадаємо, 18 жовтня у Харкові автомобіль “Лексус” в’їхав у натовп людей. За кермом була 20-річна Олена Зайцева.

Внаслідок цього 6 осіб загинуло та 5 отримали важкі поранення. Серед постраждалих – вагітна жінка. За попередньою інформацією члена колегії МВС Антона Геращенка, причиною аварії міг бути проїзд на червоне світло.