«Нове обличчя кордону» знову шукає енергійних і мотивованих

1 серпня стартує черговий етап проекту «Нове обличчя кордону»
     957  

Молоді, енергійні та мотивовані люди, які бажають приєднатися до лав Державної прикордонної служби України, мають можливість заходити на офіційну сторінку Держприкордонслужби, ознайомитися з деталями конкурсу й офіційно заявити про свій намір взяти участь у відборі, заповнивши анкету.

Цього разу відбір кандидатів відбуватиметься в прикордонні підрозділи «Пархоменкове», що у Волинській області, та «Харків-аеропорт». Крім того, відкрита реєстрація на посади у відділах «Рава-Руська», «Краківець» та ОКПП «Київ». Загалом планують відібрати близько 460 осіб.

Після реєстрації на сайті newface.dpsu.gov.ua кожному учаснику проекту надійдуть SMS-запрошення із визначеним часом та місцем прибуття для подальшого проходження відбору. Нагадуємо, що електронні анкети кандидатів приймає та обробляє автоматизована електронна система без втручання посадових осіб Держприкордонслужби.

Традиційно конкурс проводять і серед військовослужбовців Держприкордонслужби – на посади сержантського й офіцерського складу, і серед цивільної молоді – на посади сержантського складу.

Кожен, хто пройде відбір, гарантовано отримає стабільну, цікаву, престижну роботу, гідний рівень грошового забезпечення – від 9 тисяч гривень, гарантований соціальний захист, професійну підготовку за міжнародними стандартами і перспективу кар’єрного зростання.