X
    Categories: Новини

У ЛКП «Лев» на вас чекають вірні друзі (фото)

Візьміть собаку з ЛКП «Лев» – і отримайте вірного друга та охоронця

Є такий відомий давній вислів: «Собака володіє одною прекрасною якістю – він пам’ятає добро. Він охороняє будинок своїх благодійників до самої смерті».

Візьміть собаку з ЛКП «Лев» – і отримайте вірного друга та охоронця. А головне –подаруйте комусь теплому та вірному шанс на нове і щасливе життя.

Нагадуємо, ЛКП «Лев» працює щодня без вихідних, з 08:00 до 20:00 на вул. Промисловій, 56 у Львові; тел.: (068) 535-45-45. Ще більше тварин, які чекають на всиновлення, шукайте тут: lkplev.com/ua/adoption.

Віола. Молоденька кудлата красуня віком до року. Хитра і красива, як лисичка. Дружня до людей та інших тварин. Може проживати як у квартирі так і в будинку.

Леся. Молоденька чорнявка віком до року. Метис німецької вівчарки, знає деякі базові команди і добре піддається навчанню.

Міла. Метис спанієля. Активна, але наразі трішки з недовірою ставиться до людей. Очевидно, раніше була домашньою, але зовнішній вигляд свідчить про те, що необхідного догляду, на жаль, вона не отримувала. Пройшла грумінг-процедури, навчання з кінологом і чекає на свого нового відповідального господаря.

Грейсі. Метис міні-лайки, собачка-позитив. Ця красуня потрапила до ЛКП «Лев» понад місяць тому після ДТП. Отримала необхідну ветеринарну допомогу, пройшла реабілітацію, грумінг і вже готова до знайомства з новим господарем.

Еліс. Молода собачка віком до року. Енергійна, любить спілкування з людьми, обожнює гратися та ходити на довгі прогулянки. Раніше, очевидно, собачка мала господаря, оскільки, коли потрапила до ЛКП «Лев», мала чорний протиблошиний нашийник.

Себастіан. Молодий собака віком до року. Активний і життєрадісний. Наразі привчається до нашийника та повідка, але ходити на задніх лапках йому більше до вподоби.

Бася. Молодесенька зворушлива собачка, також віком близько року. Наразі трішки ляклива, проте обожнює, коли її чухають за вушком. Піддається навчанню, спокійна собачка.

Макс. Дуже далекий метис такси. Дуже симпатичний і зворушливий. Йому також близько року, любить фотографуватися і привчений до прогулянок на повідку. Виважений, спокійний, підійде на прилаштування в сім’ю з дітьми, які люблять тварин.

Самса. Молоденька дівчинка віком до року. Уважна і пильна, дружня до інших тварин, а от людей наразі підпускає до себе з обережністю. Та все ж добре піддається навчанню.

Раміна – метис стаффордширського тер’єра, проте зовсім невеличка. Наразі ще не зовсім довіряє людям. Очевидно, має на це причини, адже потрапила до ЛКП «Лев» у виснаженому та занедбаному стані, хоча й мала на собі нашийник. Шукає найдобріші руки.

Чорно-біла молода собачка Слава після грумінгу та уроків з кінологом стала цілком ручною та чемною красунею-чистюлею. Шукай найвідданішу сім’ю!

Бородата дівчинка Кася ще досі в ЛКП «Лев». Неймовірно ніжна, віддана і мила собачка. Соціалізована, дружня, найкращий друг для своїх майбутніх господарів.

Фото Анастасії Мигидюк

Марічка Курило: журналістка