Львівська 80-ка стала призером чемпіонату з функціонального багатоборства (фото)

Біля пам’ятника Тарасові Шевченку 29 липня завершився ІІ Всеукраїнський чемпіонат з функціонального багатоборства серед команд десантно-штурмових військ Збройних сил України
     1542  

Фото: Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України (м. Львів)

Шосте місце посіла команда 81-ї окремої аеромобільної бригади із Краматорська, п’яте – 199-й навчальний центр із Житомира. На четвертому місці – команда 25-ї окремої повітряно-десантної бригади міста Дніпра.

Львівська 80-та окрема десантно-штурмова бригада ЗСУ здобула третє місце. На другу сходинку піднялася команда 79-ї бригади з Миколаєва, а перемогу здобули десантники 95-ї бригади з Житомира.

«Сьогоднішнє спортивно-військове свято продемонструвало, який сильний, міцний, незламний дух у нашого війська. Це хороший приклад для наслідування … Гадаю ми влаштуємо ще не одне таке дійство. Ми сьогодні всі переможці, бо ми разом спільними зусиллями будуємо сильну, незалежну, квітучу країну», – відзначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Переможців та учасників нагородили медалями та цінними призами.

«Сьогодні наші десантники вкотре довели, що в Україні є Збройні сили, є десантно-штурмові війська. Вся країна пишається вами, бо ваша сила, витривалість та мужність наближає нашу перемогу. Збройні сили – невід’ємна складова нашої держави. А під опікою усіх святих ми – непереможні», – зазначив начальник штабу першого заступника командувача ДШВ ЗСУ генерал-майор Андрій Ковальчук та подарував Львівській ОДА ікону Архистратига Михаїла – покровителя особового складу десантно-штурмових військ.

Такі змагання відбуваються серед різних родів військ. Нещодавно подібний чемпіонат відбувся серед нацгвардійців. Для українських військових, це відносно молодий вид змагань, який прийшов до нас зі змінами у бойовій та фізичній підготовці особового складу. Попри свою зовнішню легкість і простоту виконання, кожна з вправ вимагає від учасників повного фізичного напруження, та монолітності командної роботи й підтримки. Вправи розташовано так, що вони демонструють тренованість всіх груп м’язів людини, а також стійкість до психологічного навантаження.