У Львові безкоштовно прийматимуть будівельні відходи

Наразі у міській раді створили один профільний майданчик
   Святослав Драбчук   9296  

У Львові відкриють майданчик, де безкоштовно прийматимуть будівельні відходи. Працюватиме він на вулиці Жовківській, 18  що у Шевченківському районі міста. Відповідне рішення прийняли сьогодні під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради.

«Від мешканців міста Львова ми протягом трьох місяців прийматимемо будівельні та великогабаритні відходи, а також меблі, стару побутову техніку, одяг, скло, пластик та шини. Якщо експеримент буде вдалий і львів’яни привозитимуть сміття, роботу майданчика продовжать», – розповів керівник департаменту мерії з питань поводження з відходами Сергій Сало.

Привозити великогабаритне і будівельне сміття на майданчик мешканці мають самостійно. Пізніше усі відходи відправлятимуть на утилізацію.

«Робимо це для того, щоб не завалювати таким сміттям контейнерні майданчики. Мешканці міста просили нас організувати таке місце,  куди б вони могли вивозити подібні відходи на утилізацію. Тепер у Львові таке місце є», – каже Сергій Сало.

Працювати майданчик на Жовківській, 18 почне вже з наступного тижня у тестовому режимі. Якщо експеримент вдасться, подібні пункти прийому будівельних відходів планують відкрити у всіх районах міста.