Завдяки пильності собаки Джанго поляк позбувся контрабандних цигарок та автомобіля

Мешканець Перемишля віз з України до Польщі 1560 пачок цигарок загальною вартістю 56660 грн
     1193  

Мешканець Перемишля, повертаючись із приватної поїздки з України до Республіки Польща автомобілем марки «Fiat 230 CLMAC», обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор» пункту пропуску «Шегині – Медика».

Під час проведення митного контролю у працівників Львівської митниці ДФС виникла підозра щодо наявності в автомобілі товару, який переміщується з приховуванням від митного контролю. У зв’язку з цим транспортний засіб скерували в місце для поглибленого огляду товарів та транспортних засобів. Після того, як спрацював службовий собака Джанго, в транспортному засобі виявили приховані від митного контролю 1560 пачок цигарок різних торговельних марок, загальною вартістю 56660 грн. Приховані цигарки переміщував у спеціально виготовленому для цієї мети сховищу (тайнику) – ящику, в днищі автомобіля.

Таким чином громадянин Республіки Польща вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням способів, що утруднюють виявлення таких товарів.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил, за ознаками правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Сигарети та автомобіль, на підставі статті 511 Митного кодексу України, тимчасово вилучено. Матеріали справи передадуть до суду, де й вирішуватимуть питання притягнення особи до відповідальності.