Рясне та Левандівку з’єднають новою дорогою

У Львівській міській раді незабаром розпочнуть роботу над проектом
     7730  

Мікрорайони Рясне та Левандівку незабаром сполучать новою дорогою. Таку інформацію оприлюднила депутатка ЛМР Ірина Оршак.

Вона розповіла, що розмови щодо будівництва альтернативного виїзду із мікрорайону Рясне тривали півроку. Серед варіантів були прокладання нової дороги від вул. Лукасевича до О. Ковча (через вул.Винницю і т.з в. Сади) та сполучення Рясного з Левандівкою.

«За результатами двох крайніх зустрічей дійшли висновку, що наразі менш затратним і більш реальним до реалізації виглядає варіант Рясне-Левандівка (вул. Суботівська). Над цим проектом міськрада і планує почати роботу. Бо для реалізації першого варіанту маємо надто вузькі ділянки дороги, стрімку розбудову дачних ділянок, наявність приватної власності, неспівпадіння реальної дороги з генпланом міста, частина дороги в межах Брюховицького лісництва, складна геодезія і т.п», – написала на своїй сторінці у Фейсбук Ірина Оршак.

Тим часом минулого тижня уже відбулася перша спільна зустріч із представниками ЛМР та «Львівавтодору» щодо проектування та будівництва альтернативної дороги до мікрорайону Рясне.