На умовах співфінансування купили 3 квартири сім’ям учасників АТО зі Львівщини

Ще двом учасникам АТО (ООС) житло придбають упродовж наступного тижня
     652  

Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

Зазначимо, на виконання завдань Програми придбання житла для учасників АТО та родин Героїв Небесної Сотні на умовах співфінансування в обласному бюджеті передбачено 9 755 400 гривень.

Для того, щоб подати заяву на призначення адресної допомоги на придбання житла на умовах співфінансування, учасник АТО або член сім’ї Героя Небесної Сотні має звернутися до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації.

Нагадаємо, придбати житло на умовах співфінансування можуть:

  1. Члени сімей Героїв Небесної Сотні (батьки, дружина).
  2. Учасники АТО (ООС):

– на утриманні яких є діти з інвалідністю,

– особи з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи (на яких не поширюється дія Постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 №719),

– матері, батьки, опікуни, які мають на утриманні 4-ох і більше дітей;

– особи, які потрапили в складні життєві обставини (довготривала хвороба членів сім’ї, відсутність роботи з поважних причин тощо);

– учасники бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та є внутрішньо переміщеними особами.

Закупівлю житла здійснюють таким чином:

  • Власні кошти покупця житла – не більше 50 % від розрахункової вартості житла
  • Кошти місцевого бюджету – не менше 25 % від розрахункової вартості житла (з міського бюджету м. Львова становить не менше 40 % розрахункової вартості житла)
  • Кошти обласного бюджету – не більше 25 % від розрахункової вартості житла (для м. Львова – не більше 10 відсотків розрахункової вартості житла).

Для цього зазначені категорії громадян мають перебувати на обліку за місцем проживання як такі, що потребують поліпшення житлових умов.