У стаціонарі продовжують лікуватися 9 осіб, які отруїлися фаст-фудом у Львові

Виписалися із лікарень 19 потерпілих
     348  

Ще 9 осіб, які тиждень тому отруїлися їжею у львівському кафе «Tomash Kebab» (вул. П. Куліша, 10), продовжують лікування у стаціонарі.

Як повідомили в  управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, станом на 1:.00 год. 19 липня всього по допомогу звернулось 30 осіб (1 дитина), з них госпіталізовано 28 осіб (22 особи — в ЛОІКЛ, 4 особи — в Пустомитівській ЦРЛ, 1 особа — в Червоноградській ЦРЛ, 1 особа — в Новояворівській Р Л № 1). Виписано всього 19 осіб (16 осіб — із ЛОІКЛ, 3 особи — із Пустом. ЦРЛ), в стаціонарі продовжують лікуватись 9 осіб. Дві особи відмовились від госпіталізації і перебувають на амбулаторному лікуванні.

Заключний діагноз у пацієнтів, що виписались — сальмонельоз

Нагадаємо, днями липня  до Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф надійшло повідомлення про госпіталізацію протягом 11-13 липня майже 30 пацієнтів із діагнозом «харчова токсикоінфекція» та «гостра кишкова інфекція».Усі вони харчувалися у закладі громадського харчування Tomash Kebab за адресою м. Львів вул. П. Куліша, 10.

Також 17 липня стало відомо, що у ресторані “Отаман”, що біля Львова, отруїлося п’ятеро людей. За повідомленням Департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА, станом на 09:00 19 липня всього по допомогу звернулось 7 осіб, з них госпіталізовано в ЛОІКЛ 5 осіб. Ще 2 особи – амбулаторні, оглянуті та відмовились від госпіталізації. 

.