X
    Categories: Новини

Два львівські виші – у ТОП-5 найпопулярніших закладів серед вступників

Міносвіти проаналізувало заяви вступниківУже мільйон вступників подали заяви на вступ до вищих навчальних закладів.

Серед найпопулярніших спеціальностей – право, філологія, середня освіта, менеджмент та медицина. Таку інформацію сьогодні озвучив заступник міністра освіти і науки Юрій Рашкевич.

А от п’ятірка найбажаніших університетів складається із КНУ ім. Шевченка, ЛНУ ім. Франка, КПІ ім. Сікорського, Львівської політехніки та ХНУ ім. Каразіна.

«Сьогоднішній день можна вважати «екватором» вступної кампанії – тиждень подачі заяв вже позаду і тиждень ще попереду, їх прийом триватиме до 18-ї години 26 липня. До 18-ї години 25 липня буде відкрита реєстрація електронних кабінетів. А вже 1 серпня відбудеться оприлюднення рейтингового списку вступників», – повідомив Юрій Рашкевич.

Чиновник також зазначив, що база, через яку вступники подають заяви, цього року працює бездоганно і жодного разу не давала збою.

Загалом на ранок 19 липня вступники подали до вишів майже мільйон заяв на бакалавра, магістра та молодшого спеціаліста. З них понад половина – близько 600 тис заяв – подані в електронному вигляді.

Електронні кабінети зареєстрували вже 151 тис вступників – це понад 90% відсотків від очікуваної цього року кількості. З них 130 тис вже подали електронні заяви.

Марічка Курило: журналістка