X
    Categories: Новини

Упродовж півроку поліція зупинила 1,5 тисячі п’яних водіїв

Абсолютна більшість – чоловікиУ прес-службі Патрульної поліції Львівської області озвучили статистику стосовно водіїв, які керували авто у стані алкогольної сп’яніння.

Від початку 2018 року таких випадків зафіксовано вже 1500. Для майже сотні із них це вже було друге таке порушення протягом року, а для 21 – третє.

“Дев’ять з десяти водіїв, яких виявляють п’яними – чоловіки. В останні роки відмічається збільшення частки жінок”, – кажуть поліцейські.

І наголошують, що сп’яніння буває не лише від алкоголю, а й від лікарських чи наркотичних речовин. При цьому цифра тих, хто вживає наркотики за кермом, останнім часом зростає.

“Керування в стані сп’яніння є однією з основних причин дорожньо-транспортних пригод, в яких не лише завдаються збитки майну, а й гинуть люди”, – нагадують патрульні.

Додамо, що за водіння у нетверезому стані передбачено штраф у розмірі 10 200 грн,а також позбавлення водійських прав на рік.

При повторному порушенні порушникові загрожуватиме штраф у розмірі 20 400 гривень із позбавленням права керування на три роки.

За третє порушення штраф становитиме аж 40 800 гривень, а також позбавлення водійських прав на десять років.

Марічка Курило: журналістка