На Львівщині відбувся випуск сержантів Збройних сил США (фото)

Заголом випустились близько 40 військовослужбовців
     1836  

На базі міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся випуск сержантів Збройних Сил Сполучених Штатів Америки. Про це повідомляє регіональний медіа-центр Міністерства оборони України.

Близько сорока військовослужбовців американських збройних сил пройшли відповідний курс підготовки та отримали підвищення до сержантських звань. Особливістю є те, що всю підготовку, та своєрідні іспити, які як правило відбуваються лише на території США, вони проходили та складали на базі міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Фото: Тарас Грень

«На відміну від Збройних Сил України, сержантський та старшинський корпус американської армії є реальною дієвою основою боєготовності та дисципліни як кожного підрозділу, так і великих угрупувань. Відбір та підготовка сержантів у американців справа не масова, а ретельного відбору. Кандидат на складання сержантського іспиту має щонайменше три, а то й чотири роки прослужити на початкових солдатських ланках. Зарекомендувати себе в реальних діях, бути фізично витривалим, та головне мати високий рівень інтелектуальної підготовки (так зване IQ). Все визначається спеціальними тестами», – пояснюють в медіа-центрі.

Саме складання іспиту триває три тижні. Підготовка до нього займає ще кілька місяців. За цей час кандидати на сержантські нашивки мають скласти іспити з тактичної, вогневої, медичної, психологічної, спеціальної підготовка, а також з психології керування колективом і умінням бути лідером навіть в складних умовах, коли люди виснажені морально і фізично. Складання іспиту триває майже цілодобово і в день і в ночі. Це зроблено для того, щоб люди відчули і фізично та моральну виснаженість, зрозуміли відчуття голоду, злості та багато інших емоцій, які потрібно вміти тамувати в собі, щоб бути командиром за будь-яких обставин.