Ще одну частину Личаківської відкрили для проїзду

Автівки вже можуть рухатись вулицею Долішньою
     1439  

Фото: Львівська міська рада

У Львові на вул. Личаківській триває завершальний етап ремонту. Учора, 15 липня, для проїзду відкрили вул. Долішню. Тож тепер ремонтники працюють на відрізку від Долішньої до Пасічної.

Сергій Бабак, заступник мера Львова з питань житлово-комунального господарства, сказав, що роботи тривають згідно графіку. І вже у другій декаді серпня Личаківська буде цілком проїзною.

Щоправда, трамвай запустять аж у кінці вересня. До цього часу облаштовуватимуть колію.

Додамо, що завдяки відкриттю вул. Долішньої маршрутка №39 повернулася до звичного графіку. Усі інші до повного відкриття вул. Личаківської курсують за зміненою схемою руху.

Нагадаємо, 25 березня 2017 року розпочався капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічна з розворотним кільцем). Тендер на виконання робіт виграла компанія «Онур». Орієнтовна вартість робіт 6 млн. євро. Тут буде проведена капітальна реконструкція дорожнього покриття, заміна трамвайної колії, контактної мережі та інженерних мереж, зокрема колектора.

Реконструкція вулиці здійснюється у три етапи. Перший етап — це роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечникова. Другий етап — роботи на ділянці від вул. Круп’ярської до вул. Б. Котика. І третій етап — від вул. Б. Котика до вул. Пасічної.