У Львові посилять боротьбу з гральним бізнесом

Гральні заклади масово маскуються під «національні лотереї»
     474  

У Львові перевірятимуть, чи заклади грального бізнесу через суборенду не розміщують у комунальних приміщеннях. Також мерія проситиме Нацполіцію та фіскальну службу проводити активні рейди для виявлення заборонених «азартних» закладів.

Про це йдеться в ухвалі «Про організацію роботи щодо протидії гральному бізнесу та розповсюдженню азартних ігор на території м.Львова», за яку сьогодні під час сесії проголосували депутати Львівської  міської ради.

За словами директорки юридичного департаменту ЛМР Гелени Пайонкевич, ця ухвала доволі декларативна, втім із реальними кроками, які допоможуть її реалізувати.

«Підприємці знайшли варіанти, як обходити закон України, що забороняє гральний бізнес на території нашої країни. Сьогодні є багато закладів Національної лотереї, в яких часто приховуються нелегальні ігрові заклади. Також ми хочемо перевірити, чи не розміщується гральний бізнес незаконно на підставі суборенди в об’єктах комунальної власності. Відтак пропонуємо звернутись до Головного управління Національної поліції та фіскальної служби з проханням перевірки об’єктів на відповідність», – пояснила Пайонкевич.

Також пропонується вилучити з перспективної схеми об’єкти МАФи, де незаконно функціонує гральний бізнес. Інформацію про такі заклади повинні зібрати і надати на розгляд сесії районні адміністрації, управління архітектури та урбаністики.

Відповідно до ухвали, Львівська міська рада має звернутись до ГУ Національної поліції у Львівській області та ГУ Державної фіскальної служби у Львівській області з проханням посилити перевірки сумнівних закладів.