У Львові оголосили «війну» «чорним» пунктам прийому металобрухту

Таким чином хочуть зупинити масовий грабунок металевих люків і дощоприймачів
     795  

Щоб припинити у Львові масові крадіжки решіток дощоприймачів і люків, у місті вирішили боротися із сумнівним пунктам прийому металобрухту, які приймають чорні та кольорові метали без відповідної ліценції та державної реєстрації.

За відповідну ухвалу сьогодні проголосували на сесії ЛМР.

«Львів зазнає значних збитків через крадіжки кришок люків, решіток дощоприймачів. Такі крадіжки не лише завдають збитків бюджету міста, а й становлять загрозу для безпечного пересування пішоходів,  власників автомобілів. Причиною крадіжок можуть слугувати широка мережа нелегальних пунктів заготівлі металобрухту та відсутність контролю за ними», – ідеться в пояснювальній записці до документа.

Ухвала забороняє функціонування на території Львова пунктів приймання брухту чорних і кольорових металів, діяльність яких не відповідає вимогам українського законодавства. Також забороняється прийом промислового металобрухту від фізичних осіб.

Водночас спеціалізовані підприємства та їх приймальні пункти, які мають право здійснювати операції з брухтом кольорових та чорних металів повинні забезпечити чіткий облік  різних видів металобрухту.

До виявлення нелегальних пунктів прийому планують створити робочі групи з чиновників, муніципалів, поліцейських, які щомісяця проводитимуть ревізії пунктів прийому брухту для виявлення протизаконної діяльності.