Одесити везли з Польщі автівки за фальшивими документами (фото)

Працівники Львівської митниці ДФС виявили фальшиві документи на ввезення двох автомобілів на іноземній реєстрації
     1141  

Днями в пункт пропуску «Краковець – Корчова» з Республіки Польщі в’їхали два автомобілі «Мазда» під керуванням громадян України, мешканців Одещини. До митного контролю вони подали свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів, власниками яких є громадяни Польщі, а також доручення, засвідчені нотаріусом м. Перемишль, як документ, що дає право на тимчасове користування цими автомобілями. Стосовно доручень у митників виникла підозра щодо їх підробки. Автомобілі затримали до перевірки автентичності документів на право користування.

На письмовий запит Львівської митниці ДФС до польської сторони надійшла відповідь, згідно з якою подані до митного контролю доручення нотаріальна канцелярія не видавала, підпис на них не належить нотаріусу, а відбитки печаток є підробленими. Від надання пояснень за цим фактом водії відмовилися.

Отже, громадяни України вчинили дії, спрямовані на переміщення транспортних засобів через митний кордон з поданням митному органу як підстави для переміщення підроблених документів чи документів, одержаних незаконним шляхом. Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.

За цими фактами працівники управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Львівської митниці ДФС порушили справи про порушення митних правил, які скерують до суду для визначення покарання.

Автомобілі Mazda Premacy, 2000 року випуску, та Mazda 323, 1999 року випуску, вилучено. Вартість їх встановлять додатково.

Загалом від початку року львівські митники виявили 24 спроби переміщення транспортних засобів за такою схемою.