Відбулось нагородження переможців червня конкурсу «Таємниці Львова» (фото)

А також розіграш призів серед присутніх
 |    1624  

10 липня у львівському Товаристві охорони пам’яток історії та культури відбулось нагородження переможців червня конкурсу «Таємниці Львова». Призи від організаторів конкурсу –  «Львівської газети», братів Радковців та ЛОО Українське товариство пам’яток історії та культури – отримали чотири переможці тижневих турів: Оксана Нагірна, Юлія Сафронова, Василь Левчич та Мар’яна Іванишин. Спеціальні призи отримали Оксана Нагірна (за першу правильну відповідь місяця) та Мар’яна Іванишин (за найповніше трактування зображення хреста на колишній будівлі духовної семінарії).

Серед чотирьох переможців, які правильно відповіли на усі запитання червня, особливий приз – великий альбом про Революцію Гідності – отримав Василь Левчич.

Шанс отримати приз також мали усі присутні на нагородженні. Для цього треба було відповісти правильно на запитання, які спеціально підготував Петро Радковець.

Призи для переможців забезпечили наші партнери. Солодкі подарунки були від торгової марки «Степанків» – найсмачніші солодощі, сертифікати від мережі сімейних розважальних комплексів Ігроленд – відпочинок для всієї сім’ї.  Переможці також отримали запрошення на 2 Міжнародний фестиваль музики Маттіаса Кендлінгера та запрошення на Сам-фест, який відбудеться в селі Дубрівка. Інформаційний друг і партнер – радіо FM Галичина

Нагадаємо, на сайті «Львівської газети» вже є перше запитання липня. Його ставить Мар’яна Шубер, яка правильно відповіла на усі запитання травня. Ми чекаємо на ваші відповіді й уже незабаром повідомимо, коли відбудеться нагородження переможців липня. Запрошуємо долучатися!

Запитання конкурсу «Таємниці Львова» публікуємо щочетверга об 11.00 на сайті «Львівської газети».