На Львівщині від початку року майже тисяча осіб порушили правила безпеки на залізниці

Найчастіше порушники гуляли колією
     448  

Упродовж першого півріччя 2018 року на території «Львівської залізниці» стрільці служби воєнізованої охорони магістралі спільно з працівниками національної поліції провели 1798 рейдів, виявивши 993 порушники правил безпеки на залізничних об’єктах, – інформує “Львівська залізниця”.

До адміністративної відповідальності за ч. 3 ст. 109 «Порушення правил з охорони порядку і безпеки руху на залізничному транспорті» Кодексу України про адміністративні правопорушення притягнуто 945 осіб, яких оштрафовано на загальну суму понад 32 тис. грн.

Серед порушень правил безпеки у першому півріччі 2018-го, як і торік, левову частку становлять випадки ходіння по коліях та перехід колій у невстановлених місцях.

Нагадаємо, останнім часом почастішали травмування людей на залізниці. Були зафіксовані летальні випадки. Так, сьогодні у Львові на станції Підзамче товарний потяг на смерть збив жінку.  Також 9 липня сталися одразу дві пригоди на коліях. У Львові внаслідок наїзду потяга на двох людей загинула жінка віком орієнтовно 30-35 років. Чоловік потрапив у лікарію. А на станції Бориничі Жидачівського району вантажним потягом №2315 було травмовано місцевого мешканця  – ампутовано праву руку та ліву стопу.

Читайте також: Громадян закликають дотримуватись правил безпеки на залізниці