X
    Categories: Новини

Через борги Арена Львів може змінити назву

Фото: Уніан

Лише за опалення стадіон заборгував майже 2,5 млн грн

«Арена Львів» може змінити назву, щоб погасити борги. Цю інформацію FM Галичина підтвердив новий керівник стадіону Юрій Майборода.

«Є багато фінансових проблем і їх треба якось вирішувати. Тому також розглядаємо варіант, щоб продати назву стадіону. Наразі мені відомо, що вже були проведені певні розмови з деякими людьми, але поки що ніякої конкретики», – зазначив Юрій Майборода.

Він також додав, що наразі «Арена» боргує суми у семизначних цифрах.

«Борги за опалення це приблизно 2,5 мільйони гривень, ще 900 тисяч винні з а електрику. Також є борг із зарплати за квітень-травень. І це я ще не говорю про не здану другу чергу стадіону в експлуатацію, там борги не те що мільйонні, вони та мільярдні», – додав Юрій Майборода .

Нагадаю, що Юрій Майборода  став виконувачем обов’язків директора «Арени Львів»  11 липня . Раніше – з 2004 року він очолював управління фізичної культури та спорту ЛОДА.

Як раніше повідомляло видання Tribuna.com, Арена шукає рекламодавця, іменем якого назвуть стадіон. Наразі усні переговори начебто відбулись з львівським холодокомбінатом «Лімо». Якщо вони завершаться успішно, арена стадіон може отримати назву «Лімо-арена».

Марічка Курило: журналістка