Львів’ян запрошують долучитися до ІІ Обміну книгами

15 липня о 14:00 у Центральній міській бібліотеці ім. Лесі Українки (м. Львів, вул. Мулярська, 2-а) відбудеться ІІ Обмін книгами (Book exchange)
     984  

Мета події – заохотити людей до читання книг, дбати про довкілля, а також показати, що для здобуття нової книги не потрібно витрачати багато коштів.

Подія полягає у тому, що люди приносять з собою книги з власної бібліотеки, які вже їм не потрібні (прочитані, неактуальні, займають місце, невдало подаровані тощо) й обмінюють їх на книги, які принесуть інші учасники обміну. Мова та рік видання книг, принесених на обмін, не мають значення, проте зміст не повинен мати ідеологічних закликів та насилля. Також організатори ІІ Книгообміну охоче приймуть непотрібні книжки, які в майбутньому використають для еко-майстер-класів. Участь в обміні є безкоштовною, але його умовою є подарувати у фонд бібліотеки одну книгу в хорошому стані, написану українською мовою. Також серед усіх книг, принесених на обмін, додатково буде розіграно 3 книги між учасниками, тож кожен зможе випробувати свою удачу.

Сторінка бібліотеки у Facebook: facebook.com/mylarskalibrary