Біля українсько-польського кордону затримали групу осіб з дроном

Вони можуть бути причетними до протиправної діяльності
     670  

Сьогодні завдяки спільним діям прикордонників України та Польщі вдалося затримати групу осіб, які, можливо, причетні до протиправної діяльності на кордоні. Для реалізації своїх намірів вони планували використати безпілотний літальний апарат.

Після опівночі прикордонники відділу «Пархоменкове» Львівського загону зафіксували політ малого літального апарату типу квадрокоптер на висоті до ста метрів.

У рамках проведення спільної операції «Кордон-2018» прикордонники відразу повідомили про можливу протиправну діяльність своїх польських колег та організували пошук порушників. За деякий час на відстані двох кілометрів до державного рубежу правоохоронці затримали  трьох невідомих осіб із квадрокоптером. Документів при собі вони не мали. Під час подальших пошукових заходів неподалік на автодорозі, що йде вздовж кордону виявлено ще одного українця на легковому автомобілі.

Окрім того, польські прикордонники поінформували про затримання ще трьох українців в автомобілі, які перебували поблизу українсько-польського кордону. Як вдалося встановити напередодні наші співвітчизники встановленим порядком виїхали за межі України.

За порушення прикордонного режиму відносно громадян складено протоколи, в рамках адміністративного правопорушення вивчається питання щодо вилучення квадрокоптера. Після завершення огляду місця події затриманих осіб доставили до прикордонного підрозділу для встановлення осіб і проведення фільтраційних заходів.