Таємниці Львова: відповідь на запитання від 28 червня

А також оголошення переможця тижня
     918  

Наше минулотижневе запитання стосувалось будівлі, на якій зображено дуже цікавий хрест. Сьогодні у ній розміщено географічний факультут Львівського національного університету імені Івана Франка. А відома будівля тим, що раніше тут була Львівська духовна семінарія Святого Духа, яка бере свій початок ще з  XVIII століття. Після Другої світової війни її закрили і відновити роботу вдалось лише у 1990-х роках. Зараз вона розміщена на Хуторівці.

Дякуємо усім, хто взяв участь. Переможця тижня з-поміж тих, хто дав правильні відповіді, нам допомогла обрати система Random. Переможцем стала Мар’яна Іванишин. Вітаємо!

 

Як завжди, на переможця чекають призи від наших партнерів.

Ми також обіцяли додаткову винагороду для тих хто напише про символіку хреста. І ми дякуємо учасникам конкурсу і за ці відповіді. Імена тих, хто отримає заохочення ми назвемо вже під час нагородження переможців червня, яке відбудеться зовсім скоро.

Нагадуємо, нагородження усіх переможців червня відбудеться 10 липня, у вівторок, у приміщенні ЛОО “Українське товариство охорони пам’яток історії та культури” (Львів, вул. Коперника, 40-а). Початок о 18:00. Запрошуємо всіх, хто цікавиться Львовом, і нагадуємо, під час нагородження відбудеться розіграш призів серед усіх присутніх!

І вже сьогодні об 11.00 чекайте на нове цікаве запитання!