Україна і Сербія розширили угоду про безвізовий режим

На території Сербії можна буде перебувати упродовж 90 днів
     281  

Україна і Сербія розширили угоду про безвізовий режим. Згідно з нею українці зможуть перебувати на території Сербії без візи упродовж 90 днів (раніше лише 30). Про це повідомив Президент України на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що сьогодні, 3 липня, Петро Порошенко прибув до Сербії. Там він зустрівся з Президентом Республіки Александром Вучичем. Окрім безвізу на українсько-сербському форумі обговорювали і питання торгівлі між державами.

«Ми близькі до підписання асоціації про зону вільної торгівлі між Сербією та Україною, що значно покращить наші бізнес-відносини,» – заявив Президент.

Двостороння угода про відмову від візових вимог для громадян України та Сербії діє з грудня 2011 року.

Нагадаємо,  11 травня 2017 року Рада Європи схвалила безвізовий режим для України. 17 травня 2017 року у Страсбурзі  відбулося підписання угоди про безвізовий режим України з ЄС.  З червня минулого року без візи українці можуть відвідувати практично будь-яку країну ЄС. Винятки – Велика Британія та Ірландія, які є членом Евросоюзу, але не входять до складу Шенгенської зони. Водночас без «штампу» в паспорті можна їздити в інші країни, які не є членами ЄС, але входять до Шенгенської зони: Ісландія; Ліхтенштейн; Норвегія; Швейцарія.

Також нині українці можуть подорожувати без візи в більш ніж 50 країн світу. Серед них: Грузія, Аргентина, Бразилія, Ізраїль, Македонія, Азербайджан, Албанія та інші.

Читайте також: Безвіз: відповіді на 7 найпоширеніших запитань