LEGO для першачків Львівщини приїде вже наступного тижня

Набором "6 цеглинок" забезпечать кожного учня 1 класу
     1252  

У регіони України почали доставляти перші черги благодійної допомоги від LEGO Fundation – набори “6 цеглинок”.

“Львівська газета” поцікавилась у директорки обласного департаменту освіти Любомири Мандзій, коли ж їх привезуть на Львівщину.

“Ми очікуємо ці набори вже наступного тижня. Є складений графік для всіх областей. Після цього як привезуть до Львова, будемо розподіляти по районах”, – сказал чиновниця.

Додамо, міністр освіти Лілія Гриневич гарантує, що кожен першокласник 1 вересня 2018 року отримає набір “6 цеглинок”.

“Для розміщення лише цього вантажу нам знадобилося близько 1тис м3 площ, а це – лише перша черга доставки. Так, для довезення всіх наборів «6 цеглинок», що розраховані на кожного першокласника, знадобилося близько 8 великих фур, а для доставки всіх «LEGO Play Box» потрібно близько 45 фур. Як ми попередньо й анонсували, масштаби допомоги такі, що зробити вчасно і доставити нам всі набори «LEGO Play Box» неможливо, саме тому для 7 областей набори доставлені вже зараз, а для решти доставлятиметься ще 3 етапами підвезення”, – сказала міністр.

Важливо, що усі набори є цілком безкоштовними для шкіл. Їх будуть використовувати як дидактичні матеріали для впровадження методик ігрового та діяльнісного навчання.

До речі, зараз тренери The LEGO Foundation додатково проводять навчання 3,5тис вчителів, які братимуть 1 класи у 2018-2019 навчальному році.