Одному з поранених у Львові ромів стало краще: чоловік розповів деталі нападу

Нападники прийшли до табору з палицями, ломами та ножами і почали громити намети ромів, коли ті спали
     336  

Стан пораненого під час нападу на табір ромів у Львові 19-річного Раджа Арпадома покращився, його мають виписати з лікарні 27 червня.Про це повідомили в лікарні Львова, передає Громадське.

Хлопця перевели у кращу палату, він уже може вставати з ліжка та ходити.

Він розповів, що в нього вже майже нічого не болить, окрім грудей, адже його вдарили у легені.

За його словами, близько 10-11 нападників прийшли до табору з палицями, ломами та ножами і почали громити намети ромів, коли ті спокійно спали.

Лікар-травматолог 8-ї міської лікарні Львова Володимир Баляс розповів, що хлопець потрапив у лікарню “у важкому стані з колото-різаними ранами грудної клітки та правого плеча”.

Крім того, адвокат постраждалих Дмитро Швець повідомив, що роми “не хочуть співпрацювати з поліцією та важко йдуть на контакт, оскільки не довіряють правоохоронцям та бояться за свою безпеку”.

Напад на табір ромів на околиці Львова стався пізно ввечері 23 червня: внаслідок нападу одна особа загинула, четверо отримали травми.

У нападі на ромський табір підозрюють учасників угрупування “Твереза і зла молодь” – це незареєстроване угруповання, яке використовує символіку ультраправої організації Misanthropic Division.

Сьогодні вісьмом нападникам оголошено про підозру.

Голова Служби безпеки України Василь Грицак припускає, що за нападом на ромів у Львові може стояти Росія.