У Львові збирають кошти на реконструкцію системи постачання кисню в ОХМАТДИТі

Долучитися до допомоги може кожен
     528  

У львівському ОХМАТДИТі потрібні повна реконструкція системи постачання кисню та заміни підлоги в реанімаційному відділені для новонароджених. Повна вартість – 328 422 гривень. Наразі є лише 22% від необхідної суми.

Відтак Благодійний фонд “Крила надії” просить усіх небайдужих долучитися до збору коштів на обладнання, яке рятуватиме життя малечі.

“Маленькі ніжки, які поміщаються в долоню, насуплений носик, рученятка з крихітними пальчиками, які здригаються від найменшого звуку, –  і ти дивишся на таке маленьке і таке беззахисне маля, і хочеться небо прихилити, тільки щоб у нього все було добре, і жодна біда не торкнулася твоєї дитини. Але часом, попри всі твої зусилля, трапляються випадки, коли лише негайне втручання лікарів може запобігти страшній біді. І тоді ти починаєш розуміти, що від того, чи є в лікаря все необхідне під руками, залежить життя найціннішої для тебе людини. Жодна дитяча реанімація не може працювати без кисню”, – йдеться в дописі на сторінці  Фейсбук Благодійного фонд “Крила надії”

 

Переказати кошти на рахунки Фонду можна так:

ПриватБанк – 5169330511367333. Призначення платежу – “на реанімацію”.  Реквізити фонду – http://www.krylanadiyi.org.ua/info/rekvizyty.

Також можна оформити “регулярний платіж”:

– ПриватБанк через систему ПРИВАТ24

–  меню “Усі послуги”

– переказ на картку ПриватБанку ” на рахунок 5169330511367333

– вказати суму, яку готові жертвувати регулярно, наприклад 100 грн.

– в призначенні платежу “добровільна пожертва”

– галочка “зробити регулярним”

– вказуєте дату, з якої готові надавати допомогу

– вказуєте, як часто готові це робити: день/місяць

Звіт по збору тут goo.gl/YGSngR