У Львові в горе-батьків забрали двох дітей (фото)

3-річна дівчинка та 8-літній хлопчик жили в антисанітарії, а батьки зловживали алкоголем
     1172  

У Львові поліцейські спільно із соціальними працівниками забрали двох дітей з неблагополучної родини, – повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області.

Учора вранці 19 червня дільничний офіцер Франківського відділу поліції прийшов до помешкання, де проживає неблагополучна родина. В квартирі він застав 33-річну львів’янку разом із чоловіком та їхніх малолітніх доньку і сина. Обоє дорослих були з ознаками алкогольного сп’яніння, в оселі панував безлад, антисанітарія, а діти були недоглянутими.

Негайно на місце події прибули працівники ювенальної превенції та соціальних служб Франківського району. За згодою матері  дітей забрали та помістили у спеціалізовані заклади. Зараз хлопчик і дівчинка перебувають під наглядом медиків та вихователі.

Стосовно батьків, які вже неодноразово притягалися до відповідальності, складено протокол про адміністративне правопорушення. Вирішується питання про позбавлення їх батьківських прав.

Нагадаємо, що також вчора, 19 червня, соцпрацівники забрали 2-річну дівчинку у батьків, які на вулиці при дитині вживали наркотики.