X
    Categories: Новини

У Палаці мистецтв триває дизайнерська виставка «Симфонія душі» Галини Стеблій

Від 14 до 30 червня 2018 року в залі другого поверху львівського Палацу мистецтв триває унікальна дизайнерська художньо-графічна виставка текстильних картин «Симфонія душі» авторства Галини Стеблій

Мисткиню привітав із дебютом виконувач обов’язків генерального директора львівського Палацу мистецтв Юрій Візняк. Сама ж пані Галина зазначає, що виставила на показ громадськості лише частину своїх робіт. Ці картини, створені способом сублімаційного багатоколірного друку, формують різноманітні тканинні вироби з атласу, креп-сатину та шифону. «У нас, на жаль, занепадає такий напрямок підприємництва як легка промисловість. Саме ці картини можуть «оживити» дещо цю галузь виробництва і стати хорошим стартапом для молодих фахівців», – наголошує авторка виставки.

Розгледівши уважно ці витвори мистецтва, можна побачити в них різноманіття ідей для втілення. Це можуть бути дизайнерські речі для окраси осель (тюлі, скатертини, картини). Також тканина може стати основою для пошиття унікального дизайнерського одягу (суконь, костюмів, декорів, тощо).

Марічка Курило: журналістка