Матч миру та дружби проведуть у Львові ветеранські збірні України та Грузії

Вхід на трибуни стадіону «Арена Львів» буде вільний
   Святослав Драбчук   407  

Протистояння на «Арені Львів» збере найвідоміших футбольних зірок цих країн за останні декілька десятиліть. Це буде четверта зустріч команд за останні півроку ці збірні. Наразі перемог на одну більше у грузинів.

«Коли грали з грузинами в залі, то двічі програли, а от на великому полі здобули перемогу. Обидві команди зібрали хороших футболістів, так що я думаю принциповість цього матчу вболівальники побачать», – розповів учасник матчу, легендарний тренер Мирон Маркевич.

До Львова команди приїдуть у найсильніших складах. Кількість зірок на полі буде не меншою ніж у фіналі цьогорічної Ліги чемпіонів, розповів прес-аташе збірної Дмитро Шаповал.

«На поле «Арени Львів » вийдуть Юрій Максимов, Владислав Ващук, Віталій Косовський, Вячеслав Шевчук, Олег Шелаєв, Леван Кобіашвілі, Александр Іашвілі, Гоча Джамараулі», – каже Дмитро Шаповал.

За останні рік ветеранська збірна України провела з десяток матчів у суперниках були команди Бразилії, Аргентині та Іспанії. Про те саме матч з грузинами у Львові має певний символізм. Розповідає куратор ветеранської збірної України Олег Собуцький

«Ми з ними опинилися в одній і тій самій біді.. У 2008 році на них напала Росія, нині в нас вже чотири роки йде війна… Ми часто проводимо такі матчі миру між зірками   українського та грузинського футболу» , – розповів Олег Собуцький

На поле стадіону «Арена Львів» команди вийдуть вже цієї суботи, 16 червня, початок матчу  о 18:30.  Окрім можливості побачити футбольних кумирів знову на полі…. У перерві матчу організатори обіцяють розіграш футбольних подарунків.