Поляк віз через кордон наркотичні таблетки

Прикордонники Мостиського загону виявили в автомобілі подорожнього наркотичні таблетки й затримали іноземця який намагався дістатися залізницею Польщі без належних документів
     636  

Фото: facebook.com/pg/zahidnuy.kordon

Учора під час оформлення подорожніх, які їхали в Україну в пункті пропуску для автомобільного сполучення «Смільниця», прикордонники виявили наркотичні таблетки. Препарати, що обмежені до вільного переміщення через кордон, перевозив у своєму автомобілі 65-річний громадянин Польщі. Усього знайдено 37 штук таблеток «TRAMADOL», які відповідно до списку №1 «Наркотичні засоби, обіг яких обмежено», визначеного Постановою КМУ №770 «Про затвердження переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів» обмежені до обігу. Задля експертного дослідження та прийняття правового рішення таблетки вилучили представники Національної поліції України.

А в пункті пропуску для залізничного сполучення «Мостиська» під час оформлення на виїзд з України пасажирів потяга сполученням «Одеса – Перемишль», прикордонники виявили подорожнього без документів, що дають право на перетин державного кордону України. 52-річний громадянин Республіки Польща надав на паспортний контроль довідку, видану одним із підрозділів Національної поліції про втрату особистих документів. Чоловіка за кордон правоохоронці не пропустили та склали протокол про адміністративне правопорушення за спробу незаконного перетинання державного кордону України. Крім того, відповідати перед законом доведеться і перевізнику за невиконання обов’язку перевірити перед початком міжнародного пасажирського перевезення наявність у пасажирів документів, необхідних для в’їзду до держави прямування, – додали у прес-службі Мостиського прикордонного загону.