Петиція проти будівництва сміттєпереробного заводу набрала 500 голосів

Тепер питання розглядатимуть у міській раді
     1591  

Львів’яни підтримали петицію, яка вимагає заборонити будівництво сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій та знайти ділянку за межами міста.

Станом на сьогодні вона набрала більше півтисячі голосів із необхідних 500.

Тож тепер, відповідно до процедури, у Львівській міській раді змушені розглянути це питання.

“Порядок розгляду незмінний. Буде підготований проект ухвали, який пройде процедуру візування,зокрема буде скерований на розгляд профільної депутатської комісії куди будуть запрошений автор електронної петиції.Потім буде розгляд петиції на пленарному засіданні”,- пояснив “Львівській газеті” начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Орест Файфурка.

Відтак за результатами розгляду проекту ухвали щодо цієї петиції міська рада може його або підтримати або відхилити.

“В разі підтримки проекту ухвали стосовно електронної петиції Львівський міський голова визначає виконавчі органи або їх посадових осіб, які зобов’язані підготувати дорожню карту щодо вирішення порушених електронною петицією питань, за необхідності підготувати проект рішення міської ради, та представити їх на наступному пленарному засіданні міської ради”, – сказав Орест Файфурка.

Додамо, що петицію проти сміттєпереробного заводу львів’яни створили 20 квітня. Вони вважають, що ця ділянка занадто близько від центру міста, а жителі сусідніх районів будуть мешкати поряд.

“Під сумнівом те, наскільки “чистою” буде робота цього заводу і яку шкоду довкіллю він завдаватиме. Влада в змозі знайти правильне місце для заводу, а не підсовувати бруд і сморід по ближче до домівок львів’ян”, – йдеться у тексті петиції.

Нагадаємо, 1 червня у Києві підписали угоди про надання Львову 35 млн євро на реалізацію проекту поводження із твердими побутовими відходами.

Відповідно до підписаних угод, пакет фінансування включає 13-річний кредит ЄБРР у розмірі 20 млн. євро під гарантію міста, інвестиційний грант в розмірі до 10 млн. євро від Східноєвропейського фонду енергоефективності та довкілля (E5P), який повертати не потрібно, а також пільговий кредит у розмірі 5 млн. євро від Фонду чистих технологій (ФЧТ).