Львів’янам презентували новий дизайн схеми руху трамваїв та тролейбусів

Над новим дизайном працювали більше року
     1666  

У Львові створили новий дизайн схеми руху електротранспорту. При розробці врахували усі лінії транспортних сполучень, різновиди транспорту, а також побажання людей. У тролейбусах вже є нові наліпки, тепер їх розклеять у трамваях та на зупинках. Про це повідомили на Гарячій лінії міста Львова.

«Попередня загальноміська схема, яку розробляли ще у 2011 році, була складною, по ній було важко орієнтуватися. Тим паче, відтоді багато маршрутів змінилося. Ідея була в тому, аби створити нову схему простою та зрозумілою. Під час розробки довелося у деяких місцях відійти від географічної прив’язки, однак ми намагалися максимально зберегти реальне розташування зупинок”, – пояснив ерівник відділу стійких транспортних систем ЛКП «Львівавтодор» Павло Сирватка.

Основою нової схеми є зображення маршрутів електротранспорту на карті Львова. Пізніше зображення спрощували, тестували різні варіанти, змінювали зовнішній вигляд тощо.

Крім цього, впорядкували назви зупинок – зробили їх короткими і зрозумілими не лише для львів’ян, а й для туристів.

Важливо, що нова схема зображає також автостанції, залізничні станції та важливі туристичні місця або час пішого шляху до них.

А відповідна піктограма позначає зупинки, які доступні для людей із інвалідністю.

«Хтось може сказати, що ці схеми непотрібні, бо є смартфони. Але не у всіх є гаджети, може не бути Інтернету, телефон може розрядитись. Зручно, коли можна пальцем провести по маршруту і зрозуміти, скільки тобі зупинок їхати, де пересідати. Якби схеми не були потрібні, то інші міста світу їх би не робили і не оновлювали. Я часто подорожую, і у нових містах схеми мені дуже допомагали, бо часто не знаєш навіть, де скачати аплікацію для транспорту», – пояснив дизайнер нової схеми електротранспорту міста Єгор Каліберда.