Держава виділить гроші на будівництво спорткомплексу на Сихові

З держбюджету надійде 27 млн грн з необхідних 200 млн грн
     974  

Шість міст України отримають державну субвенцію на будівництво спортивних багатофункціональних комплексів. Гроші виділять для Вінниці, Рівного, Тернополя, Хмельницького, Львова та Черкас. Зокрема, Львів отримає 27 млн грн на будівництво спортивного комплексу на Сихові. Будівельні роботи планують розпочати вже восени цього року. Про це «Львівській газеті» розповів начальник управління молоді та спорту ЛМР Антон Нікулін.

Нагадаємо, торік у Львові провели конкурс на будівництво нового спортивного комплексу на Сихові. Авторами проекту, який переміг на конкурсі, стали архітектори з творчої архітектурної майстерні «Кудін» (Київ): Віктор Кудін, Ольга Рябова, Михайло Карнаухов та Надія Бесараб.

Комплекс розмістять на ділянці площею 1,87 га поблизу церкви Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, торгового центру «ВАМ», торгового центру «Інтерсіті» та будівлі Сихівської райадміністрації.

Майбутній спорткомплекс використовуватимуть для занять регбі, гандболом, баскетболом, волейболом та водним поло. На даху ж буде ухил, по якому можна спускатися на лижах. Загальна площа будівництва становить 14 623 м².

За словами Юліана Чаплінського, орієнтовна вартість будівництва складатиме 200 млн грн. У мерії сподіваються  збудувати споруду за три роки.