У прикордонників Мостиського загону видалися «плідні» вихідні (фото)

Упродовж вихідних прикордонники запобігли переміщенню через кордон цигарок на залізниці, виявили дві викрадені автівки, а також затримали порушника кордону та розшукуваного за злочин
     519  

Як інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон, у пункті пропуску для залізничного сполучення «Мостиська», за випереджувальною інформацією, під час огляду потяга з вантажем руди прикордонники виявили 942 пачки цигарок. Контрабанда була схована в конструктивних частинах трьох вантажних вагонів.

У пункті пропуску для автомобільного сполучення «Краковець» правоохоронці виявили два викрадені автомобілі – вантажівку та легковик. Під час оформлення транспортних засобів спрацювала база даних «Інтерпол», згодом, перевіряючи інформацію, прикордонники з’ясували, що вантажний автомобіль марки «Ман» було викрадено в Бельгії, а легковий марки «Ніссан» у Німеччині. Транспортні засоби були передані працівникам Національної поліції України.

Також у цьому пункті пропуску під час оформлення пасажирів автобуса, що прямував до Чехії, прикордонники виявили особу, розшукувану за вчинення злочину. Правоохоронці з’ясували, що подорожнього розшукують із 2017 року за вчинення розбою, тому за кордон чоловіка не пропустили, а затримали та передали представникам поліції.

Також на «зеленому» кордоні, прикордонники відділу «Смільниця» затримали чоловіка, який без документів пішки прямував через гори до сусідньої Польщі. Затриманим виявився мешканець міста Єнакієво Донецької області 1997 року народження. Чоловіка затримано в адміністративному порядку, рішення у справі щодо спроби незаконного перетинання державного кордону прийматиме суд.