Львів прощається із загиблим воїном Юрієм Довгаником (фото)

Нагадаємо, уродженець Львова Юрій Довганик, боєць 24-тої окремої механізованої бригади імені короля Данила, помер минулого тижня у військовому госпіталі Дніпра від важких поранень
     8761  

Фото: Тарас Ткач / gazeta.lviv.ua

Сьогодні Львів прощається з воїном. Об 11.00 відбулося похоронне Богослужіння в Гарнізонному храмі св. ап. Петра і Павла на вул. Театральній, 11. Об 11.45 процесія виїхала на Личаківське кладовище, де о 12.00 розпочався чин погребення на полі почесних поховань № 76.

За маршрутом похоронної процесії на будівлях розмістили національні синьо-жовті прапори з траурними стрічками.

Довідка. Юрій Довганик народився 29 травня 1971 року в місті Львові. Закінчив школу та отримав вищу професійну освіту в рідному місті.

Із 29 травня 2015 року зарахований бійцем 8-го окремого батальйону Добровольчого українського корпусу «Правий сектор». Брав безпосередню участь в АТО у с. Піски Донецької області. У 2016 році був стрільцем добровольчого батальйону ОУН та бійцем 8-го окремого батальйону «Аратта». З 13 березня – водій-стрілець взводу снайперів 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила.

Помер від важких поранень, отриманих на передовій, у військовому госпіталі Дніпра. У Героя залишилися дружина та донька. Кілька днів тому йому виповнилося 47 років.