9 неймовірних друзів чекають на вас в ЛКП «Лев»

Ці 9 собак ламають стереотипи про свої породи і мають велику мрію стати домашніми тваринами
 |    1196  

Шоколадний курцхаар, милий стаффордширський тер’єр, ніжний і дружній пітбуль… Ці 9 собак ламають стереотипи про свої породи і мають велику мрію стати домашніми тваринами чи повернутися додому. Ви можете допомогти їм у цьому.

Нагадуємо, познайомитися з цими чудовими чотирилапими можна в ЛКП «Лев»: Львів, вул. Промислова, 56, тел.: 068 535 4545. ЛКП працює щодня без вихідних з 08:00 до 20:00.

Конан. Шоколадний красунчик. Молодий курцхаар. Можливо, хтось упізнає свого улюбленця, оскільки такі собаки не народжуються на вулиці. Слухняний і добре гуляє на повідку.

Ікар – молодий метис німецької вівчарки. Слухняний та виважений, піддається навчанню. Чудовий друг та охоронець.

Гермес – собака, якого, за словами очевидців, викинули з авто. Невідомо, чим керувалися люди, які зробили такий жахливий вчинок. Попри це, молодий собака чемно гуляє на повідку і дружній до інших тварин. Чудовий відданий друг.

Сара. Собачка, яка потрапила в ЛКП «Лев» із важкими ранами на шкірі – найімовірніше, від укусів інших собак. Ветеринари врятували та вилікували її. Після усього пережитого на вулиці вона не може повертатися в зону ризику. Тому в ЛКП дуже вірять, що хтось забере її до себе додому та буде піклуватися й оберігати цю невелику чемну красуню.

Вільфред. Молодий собака, метис вівчарки. Наразі трішки розгублений і наляканий, але піддається навчанню, чемно гуляє на повідку і дружній до людей.

Грум, метис пекінеса. Хлопчик з перчиком 🙂 Миленький, з гарним закрученим хвостиком і з міцним вольовим характером. Потребує господаря, який зможе приділити цьому красунчику час для уроків із кінологом та спілкування.

Цирі. Ця красуня потрапила в ЛКП наляканою, довелося довго завойовувати її довіру. З її поведінки видно, що мала непросте життя на вулиці. На щастя, завдяки кінологу та людині, що знайшла Цирі, викликала ловців і тепер майже щодня приходить погуляти з нею, тварина почала знову довіряти людям.

Стілла досі в ЛКП «Лев». Це – собака зрілого віку, метис стаффордширського тер’єра. Має куповані вушка, швидше за все, була домашньою та квартирною собакою. Добре гуляє на повідку, дружня й не агресивна до людей, не зважаючи на зраду свого господаря.

Цент (Майк) також досі в ЛКП «Лев». Неймовірний красень-пітбуль із рідкісним сіро-мигдалевим окрасом. Чемний молодий собака, абсолютно неагресивний, соціалізований.

Фото Марти Сирко

Більше собак і котів, що шукають дім: lkplev.com/ua/adoption