Юрія Довганика поховають у понеділок на Личакові

У неділю, 3 червня, відбудеться поминальна служба за воїном у каплиці на вулиці Пекарській у Львові
     6206  

О 18:00 у неділю, 3 червня, в Каплиці Різдва Хрестителя Господнього Іоана УПЦ КП (вул.Пекарська, 51) відбудеться поминальна служба за загиблим Довгаником Юрій Дмитрович, водійєм-стрільцем взводу снайперів 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила. Про це інформує Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій.

Похорон та прощання з воїном відбудеться 4 червня 2017 р. об 11.00 у храмі Святих ап. Петра і Павла (вул. Театральна, 11).

Юрія Довганика поховають на Личаківському цвинтарі.

Нагадаємо, уродженець Львова Юрій Довганик, боєць 24-тої окремої механізованої бригади імені короля Данила, помер у військовому госпіталі Дніпра від важких поранень.

Юрій Довганик народився 29 травня 1971 року у Львові. Закінчив школу й отримав вищу професійну освіту в рідному місті.

Із 29 травня 2015 року зарахований бійцем 8-го окремого батальйону Добровольчого українського корпусу «Правий сектор». Брав безпосередню участь в АТО у с. Піски Донецької області. У 2016 році був стрільцем добровольчого батальйону ОУН та бійцем 8‑го окремого батальйону «Аратта». З 13 березня — водій-стрілець взводу снайперів 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила.

Помер від важких поранень, отриманих на передовій, у військовому госпіталі Дніпра. У Героя залишилися дружина та донька. Кілька днів тому йому виповнилося 47 років.