На вулиці Наливайка у Львові горів будинок (фото)

Пожежу ліквідовували 40 рятувальників
     719  

Фото: facebook.com/pg/MNSLVIV

Займання сталося 31 травня ввечері. О 20:59 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові на вул. Наливайка, 6 на горищі 4-поверхової будівлі з мансардою, – повідомляє Головне управління ДСНС України у Львівській області.

На ліквідацію пожежі прибуло 40 рятувальників, 9 одиниць основної техніки за підвищеним номером виклику №2.

Загорання виникло в покрівельних пустотах. Пожежу супроводжувало інтенсивне виділення продуктів горіння, через що сходова клітина була повністю задимленою.

Ускладненим був доїзд пожежно-рятувальної техніки до місця виклику через неправомірне паркування автомобілів на вулиці Наливайка та прилеглих вулицях.

Рятувальники ліквідовували горіння за трьома основними напрямами. Одні зосередили зусилля на пошуку джерела загорання, адже пожежа мала прихований характер і поширювалася пустотами. Паралельно з цим вогнеборці здійснювали розвідку пожежі й оглядали приміщення на наявність людей.

Поряд із будинком розташований готель. Тому вирішальний напрям роботи полягав у запобіганні перекидання пожежі на готель як об’єкт із масовим перебуванням людей.

Рятувальники здійснювали зняття покрівельних конструкцій як ззовні, так і зсередини будівлі, аби ліквідувати тління у пустотах.

Через щільне задимлення рятувальники працювали в апаратах захисту органів дихання у складі 6-ти ланок газодимозахисної служби.

Пожежу локалізовано о 22:20, ліквідовано о 22:41. Вогнем знищено дах на площі 80 кв.м. Унаслідок події ніхто не постраждав, у будинку на момент пожежі людей не було.

Причину виникнення загорання встановлюють.