ТРК «Галичина» активно відзначила День захисту дітей (відео)

З нагоди всеукраїнського Дня захисту дітей файне радіо FM Галичина та «Львівська газета» провели футбольний турнір. Командою-суперницею стала дитяча збірна ФК«Карпати»
     2305  

Фото: Наталія Лаба

«Дуже цікава гра. Були хороші моменти, ми не всіма скористались, але загалом захоплююче було. Команда дівчат хороша, молодці. Ще трохи підтренуватися – і все буде добре», – говорить вихованець ФК «Карпати» Любомир Козик.

Влучні удари, пенальті та більше десятка забитих у ворота м’ячів. Кожен отримав позитивні емоції від гри, а команда радіо змогла знову відчути солодкий смак дитинства.

 

«Цього року ми дуже активно святкуємо День дитини. Ми не лише бавимося у футбол з нашими маленькими слухачами, а також сьогодні в нашому ефірі звучать так звані права дитини. Наприклад, кожна дитина має право носити мамині туфлі, малюватися маминою новою помадою та стрибати по калюжах. Тому слухайте файне радіо і насолоджуйтеся», – додає бренд-менеджерка ТРК «Галичина» Наталя Лаба.

Ще одним подарунком діткам став відеоконкурс «Діти – наше майбутнє». У ньому маленькі мрійники розповідали про те, ким стануть, коли виростуть. Найбільше вподобань зібрала Мартуся. Вона стала гостею ефіру файного радіо.

«Дякуємо FM Галичина за організацію такого свята, в якому діти могли проявити себе, розповісти ким дійсно хочуть стати в майбутньому. Сподіваємось, що мрії кожного здійсняться», – каже мама переможниці Мартусі Галина Дзондза.