На Львівській дитячій залізниці відбулася благодійна акція (фото)

Сьогодні, 1 червня, близько двохсот хлопців і дівчат – дітей із малозабезпечених родин, сиріт та напівсиріт, а також дітей воїнів АТО та зі сімей, що були змушені залишити свої домівки у зоні бойових дій на сході країни – гостинно зустрів персонал і вихованці Львівської дитячої залізниці
     862  

Фото: прес-служба Львівської залізниці

На прохання Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді досвідчені майстри і юні залізничники Дитячої магістралі влаштували гостям безкоштовну подорож мальовничими куточками Стрийського парку.

На пероні станції «Сонячна» відбулися урочистості, присвячені Міжнародному дню захисту дітей, а подорож поїздом «Вітерець» до станції «Паркова» стала для малих пасажирів не лише веселою, а й пізнавальною пригодою, адже під час поїздки вони довідалися чимало цікавого та корисного.

За словами начальника Львівської дитячої залізниці Дмитра Венгера, цього сезону перевезень до дитячої магістралі традиційно високий інтерес із боку маленьких і дорослих відвідувачів. Часто дитячу залізницю відвідують організовані дитячі групи зі шкіл Львова й області, а також гості з інших регіонів України, для яких юні залізничники організовують пізнавально-розважальну програму.