На Львівщині на ЗНО з англійської мови не прийшов 401 зареєстрований учасник

Загалом явка на ЗНО з англійської мови в областях, які обслуговує Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти, становила 94,56%
     1181  

Сьогодні в Україні складали зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови. На виконання всіх завдань в учасників було 150 хвилин.

На Львівщині працювали 29 пунктів тестування, а загалом в областях, які обслуговує Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти (крім Львівської, це Волинська та Рівненська), – 44 пункти. Із 7298 щзареєстрованих учасників у Львівській області на тестування з’явилося 6 897, що становить 94,51%. У регіоні обслуговування Львівського РЦОЯО загалом зареєструвалося 11 088 учасників, з’явилося на ЗНО – 10 485, явка в регіоні становить 94,56%.

Цьогоріч тести з англійської ускладнили аудіюванням. Для цього закупили спеціальне обладнання. Проте на нововведення є вже перші скарги. Зокрема, як розповіла директорка ЛРЦОЯО Лариса Середяк, учасники тестування нарікали на дикцію та вимову диктора, надто швидкий темп читання останньої, третьої частини тексту, яка є найскладнішою.

Згідно з оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з англійської мови по Україні взяли 83 990 осіб, що становить 94 % загальної кількості зареєстрованих.

10 учасників зовнішнього незалежного оцінювання не змогли потрапити до пунктів тестування через запізнення, 17 – через відсутність одного з обов’язкових документів.

Проведення зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах тестування забезпечували 15 005 осіб. Дотримання процедури тестування контролювали 74 громадські спостерігачі й 8 представників засобів масової інформації.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, зможуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, в якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Докладніше про умови участі у додатковій сесії – у відповідному розділі на сайті УЦОЯО.

Наступний етап тестування – біологія. Тести з цього предмета відбудуться 4 червня, в понеділок.