Коломийським артилеристам передали автонавантажувач

Артилеристи 10-ї гірсько-штурмової бригади поповнили свій автопарк
     388  

Бійці гірсько-штурмової бригади № 10, сформованої у вересні 2015 року в Івано-Франківську, зараз готуються до чергової поїздки в зону бойових дій на сході України. Як розповів заступник командира ремонтної роти зі зброї Коломийської артилерійської бригади Борис Свинар, для більшої оперативності бригаді був потрібен автонавантажувач. Відтак вони звернулися з проханням до Богдана та Ярослава Дубневичів. Питання вдалося вирішити дуже швидко.

За словами військовослужбовця, цей автонавантажувач використовуватимуть для перевантаження технічних засобів у зоні бойових дій.

«Останній рік основний напрямок нашої допомоги армії – це автомобільне забезпечення. Стараємось оперативно реагувати на запити військових. Ось сьогодні недавно створеній бригаді артилеристів з Коломиї передали автонавантажувач. Нехай добре служить хлопцям і допомагає в нелегкій боротьбі», – зазначив народний депутат Ярослав Дубневич, який передав військовим ключі від машини.

Автонавантажувач став одинадцятою автомобільною технікою, яку за останні півтора року Дубневичі передали українській армії.