Вихованка реабілітаційного центру «Джерело» на спеціальному візку піднялася на гору Парашку

Христина – вихованка навчально-реабілітаційного центру «Джерело» – цими вихідними на спеціальному візку піднялася на гору Парашку (1268,5 м)
     498  

Її мрію про гірські подорожі здійснили волонтери ГО «On 3 wheels – Фонд здійснення мрій». Це був перший похід у гори зі спеціальним візком – жульєткою – цього року.

Участь у поході взяло 15 волонтерів. Восьмеро хлопців, розділившись на групи, почергово вели жульєтку з Христиною під гору. Під час складніших підйомів несли її гуртом. «Попри усі складнощі, які зазвичай бувають під час сходження, подорож була надзвичайно веселою та позитивною. Усіх нас об’єднувала і підтримувала чудова Христина. Вона почула про подорожі в гори на жульєтці від своїх друзів, які є теж вихованцями «Джерела», і відтоді мріяла потрапити в Карпати, відчути цю неймовірну атмосферу гірського походу», – розповів координатор проекту Сашко Луцик.

За словами організаторів, наступне сходження планують на 23 червня. Активісти піднімуться на гору Гостра, що неподалік гори Пікуй. Загалом заплановано до жовтня здійснити 12 походів.

Нагадаємо, люди з інвалідністю мають змогу підкорювати гірські вершини за допомогою спеціального французького возика LaJoelette (жульєтка). Торік команда On3wheels здійснила 12 походів для людей з інвалідністю у різні точки українських Карпат за допомогою жульєтки, зокрема піднялася на Говерлу.

Усі охочі теж можуть долучитись до команди, стати волонтерами, учасниками, лідером походів, для того щоб здійснити ще більше мрій! Стежити за проектом можна у Facebook. Докладна інформація – телефоном: 0937293855 – Сашко Луцик.

ДОВІДКА. Команда On3wheels 2016 року здійснила унікальну велоподорож до Лісабона. Тоді разом з Іваном Маслюком, який живе з ДЦП, вони перетнули 12 країн. Іван самотужки подолав 5000 км за 100 днів на спеціальному триколісному велосипеді, на якому можна крутити педалі руками. Саме тому проект здійснення мрії отримав назву On3wheels (На трьох колесах). Хлопці не залишилися осторонь проблем людей з інвалідністю і приїхавши додому розпочали новий і унікальний для України проект La Joëlette – підкорення вершин людьми з інвалідністю, який успішно впроваджують другий рік поспіль.