У Залізничному районі демонтували 5 літніх майданчиків (фото)

Майданчики було встановлено без дозволів
     460  

Фото: facebook.com/КП-Адміністративно-технічне управління

30 травня працівники КП «Адміністративно-технічне управління» демонтували 5 відкритих літніх майданчиків у Залізничному районі Львова, встановлених без відповідних дозвільних документів. Чотири літні майданчики демонтовано на вул. Чернівецькій, ще один – на пл. Двірцевій, 1, – повідомляє КП «Адміністративно-технічне управління».

Демонтаж здійснювали відповідно до ухвали Львівської міської ради № 1024 від 15.09.2016р. «Про внесення змін до ухвали міської ради від 05.03.2009 р. № 2452 «Про затвердження Порядку отримання дозволів на встановлення відкритих літніх майданчиків у м. Львові біля об’єктів ресторанного господарства для здійснення підприємницької діяльності».

Нагадаємо, демонтажу підлягають самовільно встановлені відкриті літні майданчики, майданчики, термін дії паспортів на розміщення або термін дії договорів на оренду конструктивних елементів благоустрою яких закінчився, а також ті, паспорт на встановлення яких скасовано.

Власники можуть повернути свої конструкції, оплативши витрати на демонтаж, перевезення, розвантаження та зберігання відкритих літніх майданчиків.