Таємниці Львова: фотозапитання травня

Конкурсне запитання від 31 травня
     1155  

конкурс "Таємниці Львова"

Усі питання, які ми ставили у травні, були пов’язані зі святкуваннями у Львові. Ні для кого не секрет, що святкування завжди відбувалися під гербами, зокрема, під гербом міста. Що цікаво, герби часто прикрашали не лише будівлі, пов’язані з органами влади, а й навіть пов’язані, наприклад, із культурою та мистецтвом.

Пропонуємо здогадатись і написати нам назву установи, що зараз розміщена в будівлі, яку прикрашає ось це зображення герба Львова.

Щоб надіслати відповідь на запитання, заповніть, будь ласка, цю форму:

Нагадаємо, «Львівська газета» разом з братами Радковцями та ЛОО «Українське товариство пам’яток історії та культури» проводить конкурс «Таємниці Львова».

На переможців чекають призи від «Львівської газети», солодкі подарунки, книжки та сертифікати на екскурсії від партнерів конкурсу.

Умови конкурсу:

  1. Щотижня в четвер об 11.00 на сайті «Львівської газети» gazeta.lviv.ua у розділі «Конкурс «Таємниці Львова» буде опубліковано запитання тижня.
  2. Відповіді на запитання прийматимуть ЛИШЕ через спеціальну форму під запитанням на сайті. Коментарі на сторінках соцмереж, відповіді на e-mail тощо не враховуватимуть.
  3. Відповіді прийматимуть до 10.00 наступного четверга.
  4. Щотижня у четвер буде визначено переможця тижня, який дав правильну відповідь на запитання, поставлене у попередній тиждень. «Львівська газета» публікуватиме прізвища та імена усіх, хто дав правильну відповідь, а переможця обиратиме система Random.
  5. Окрім цього, щомісяця «Львівська газета», брати Радковці та ЛОО «Українське товариство пам’яток історії та культури» розігруватимуть особливий приз серед тих, хто відповів правильно на всі запитання місяця. Усі учасники цього розіграшу, тобто ті, хто дав правильні відповіді на чотири запитання (в окремих випадках – 5 запитань), також отримають заохочувальні призи від організаторів.
  6. Підсумки конкурсу та нагородження переможців усіх турів протягом місяця відбуватиметься у суботу наступного місяця (після оголошення переможців усіх тижнів попереднього місяця) у приміщенні ЛОО «Українське товариство пам’яток історії та культури» (м. Львів, вул. Коперника, 40-а) за участі представників «Львівської газети»
  7. Під час нагородження також розігруватимуть додаткові заохочувальні призи серед усіх присутніх.